Kategori Produk :
Elektronik Rumah Tangga
Lihat Semua Produk
153
Produk lain dari Sony :
Sony WH-CH720N Wireless Noi
Sony WH-CH720N Wireless Noise Cancelling Headphone - Blue
Rp 1.999.000
Sony Portable Wireless Spea
Sony Portable Wireless Speaker SRS-XE300 - Blue
Rp 2.999.000
Sony Wireless Bluetooth On
Sony Wireless Bluetooth On Ear Headphones WH-CH520 - Pink
Sony LinkBuds Fit Noise Can
NEW! Sony LinkBuds Fit Noise Canceling TWS Truly Wireless Earbuds - Black
SONY LinkBuds Clip Open-Ear
SONY LinkBuds Clip Open-Ear Truly Wireless / TWS - Greige
Sony TV X80L 4K Ultra HD High Dynamic Range (HDR) Smart TV (Google TV) - KD-75X80L
mulai dari Rp 918.754 / bulan
Kartu Kredit dengan Cicilan 0% mulai dari
Deskripsi Produk :
Garansi Resmi dari Distributor Indonesia selama 1 tahun
KD-75X80L
189 cm (75")
Everyday effortless.
All the colours of nature
Sound comes to life
Entertainment you love. With help from Google.
Designed for immersion
Love entertainment.
Love the planet.
Love entertainment.
Love the planet.
Dimensions and Weight:
- Screen Size (inch, measured diagonally) : 75"(74.5")
- STAND WIDTH (STANDARD POSITION) : Approx. 1420 mm
- Weight of Package Carton (Gross) : Approx. 45 kg
- Weight of TV without Stand : Approx. 32.2 kg
- VESA® Hole Pitch(W x H) : 300 x 300 mm
- Dimension of TV without Stand (W x H x D) : Approx. 1675 x 962 x 73 mm
- DIMENSION OF TV WITH STAND (STANDARD POSITION) (W x H x D) : Approx. 1675 x 1036 x 399 mm
- Weight of TV with Stand : Approx. 33.7 kg
- Dimension of Package Carton (W x H x D) : Approx. 1812 x 1118 x 189 mm